Kërkuam vargje për këngë - Grupi i të rinjve Gjirokastër - Free MP3 & Video Download

DMCA: Are you the owner of this convertable material and do you want to disable the conversion of your media on clip.dj? Then you can request a conversion block for this video.

Sponsored Artists

How To

Click on the "Convert & Download Video + MP3" button to start the video conversion. After the video conversion is finished, you can download the converted video in the formats MP4 or 3GP (for mobile phones) or you can download the converted audio as a MP3 music file. This online service is completely for free.

Trending Articles

Description on YouTube

Kënduar në Pallatin e Kongreseve Tiranë 1986, me rastin e Kongresit të 9. Grupi i të rinjve Gjirokastër marrës - Arian Shehu kthyes - Mehmet Vishe hedhës - Roland dhe Kastriot Çenko........ Kërkuam vargje për këngë, gjen gjithnjë zëmra për nënë. gjith anet Gjirokastrite, nga një varg këngë na bënë. Nga një fjal e nga një lule, për gjith ju o delegatë. Nga vëndlindja e Enverit, në kongres sjellim dhuratë.. Mburu moj tribun e kuqe, se mban 9-të male mbi supe, nga i pari tek i 9-ti, Enver Hoxha vet i nënti. Partia ajo nënë me lule, të thonë ulu por ti s`ule. ti je vetë në mes tribunës, ndaj të thon Parti e Punës. i gjith populli na tha kur ikëm nga Palortoja, fol moj fol Parti e Punës se dhe unë kështu të doja. Një urim nga Gjirokastra aq sa ka qielli rre, të kjo sallë Partia mëmë, të bëhen mijëra kongrese...

Likes & Comments

Convert and download similar videos like "Kërkuam vargje për këngë - Grupi i të rinjve Gjirokastër" to 3GP, MP4 or MP3 for free (10)

2:28
Këngë për nënë Terezën - Grupi i të rinjve Gjirokastër - Free MP3 & Video Download

inçizimi i këngës Radio Francë ( Paris 1994 ) marrës - Arian Shehu kthyes - Mehmet Vishe hedhës - Roland dhe Kastriot Çenko ...

sotolestele
5,283 hits
Convert & Download Video + MP3
3:00
Trëndafil që ri në portë - Grupi i të rinjve Gjirokastër - Free MP3 & Video Download

Grupi i të rinjve Gjirokastër marrës - Arian Shehu kthyes - Mehmet Vishe hedhës - Roland dhe Kastriot Çenko... Trëndafil që ri në ...

sotolestele
93,853 hits
Convert & Download Video + MP3
2:47
Doli Hëna mbi Çajup - Grupi i të rinjve Gjirokastër - Free MP3 & Video Download

Grupi i të rinjve Gjirokastër marrës - Arian Shehu kthyes - Mehmet Vishe hedhës - Roland dhe Kastriot Çenko Doli Hëna mbi ...

sotolestele
27,727 hits
Convert & Download Video + MP3
6:16
Djepi që rriti Enverin - Grupi i të rinjve Gjirokastër - Free MP3 & Video Download

Këngë labe kushtuar figurës së Enver Hoxhës.Tiranë 16/04/1985. Grupi i të rinjve Gjirokastër, marrës - Arian Shehu kthyes ...

sotolestele
116,435 hits
Convert & Download Video + MP3
2:40
Fjalët e qiririt - Grupi i të rinjve Gjirokastër - Free MP3 & Video Download

inçizimi i këngës Radio Francë ( Paris 1994 ) marrës - Arian Shehu kthyes - Mehmet Vishe hedhës - Kastriot Çenko iso - Mevlut ...

sotolestele
7,531 hits
Convert & Download Video + MP3
3:36
Këngë për Gjirokastrën - Grupi Ergjëria - Free MP3 & Video Download

Grupi Ergjëria në Dunavat te shtëpia e Arian Shehut.(13/12/2013) marrës - Arian Shehu kthyes - Perlat Meli hedhës - Axhem ...

sotolestele
24,887 hits
Convert & Download Video + MP3
3:52
Dilni se erdhi Enveri - Grupi i të rinjve Gjirokastër - Free MP3 & Video Download

Koncert në Tiranë me këngë të zgjedhura nga Festivali Folklorik Kombëtar Gjirokastër 1988 Grupi i të rinjve Gjirokastër marës ...

sotolestele
732,079 hits
Convert & Download Video + MP3
3:13
Zogë e Gjirokastrës - Grupi i të rinjve Gjirokastër - Free MP3 & Video Download

inçizuar në Radio Franc (Paris 1994) marrës - Arian Shehu kthyes - Mehmet Vishe hedhës - Roland dhe Kastriot Çenko. iso ...

sotolestele
47,345 hits
Convert & Download Video + MP3
2:18
Gërshetat hedhur mbi supe - Grupi i të rinjve Gusmar F.F.K Gjirokastër 1988.. - Free MP3 & Video Download

Festivali Foklorik Kombëtar Gjirokastër 1988 Grupi i të rinjve të minierës së fosforit të fshatit Gusmar...

sotolestele
11,105 hits
Convert & Download Video + MP3
3:09
Po çu bëre Enver djali - Grupi i të rinjve Gjirokastër - Free MP3 & Video Download

Grupi i të rinjve Gjirokastër i uron mirseardhjen Enver Hoxhës në vëndlindjen e tij... teksti i kësaj kënge është krijuar brënda 30min ...

sotolestele
263,376 hits
Convert & Download Video + MP3
Go Back

    clip.dj is an easy online tool to convert videos from YouTube videos to MP3 music or MP4 video files. Important: You must agree to our terms of service before using this web application.

    How it works: Go to YouTube and find a video you want to download, copy its URL (something like http://www.youtube.com/watch?v=MkviQTo67FM) into the text field at the top of this page or enter some keywords for what you're looking for and press "Search".


    clip.dj bookmarklet: clip.dj

    Drag the bookmarklet above to your browser toolbar, so you can download your MP3s and MP4s fast and comfortly by pressing on this bookmarklet whenever you're browsing YouTube.

    Loading...