Vellezerit Zena - Tuj Shetit N'arra T'gjata - Kong elbasonase

Aheng Tironas ne Facebook: http://www.facebook.com/pages/Aheng-Tironas/110372075476.

DMCA: Are you the owner of this convertable material and do you want to disable the conversion of your media on clip.dj? Then you can request a conversion block for this video.

Find similar videos to convert
4:26
Vellezerit Zena - Potpuri popullore

Potpuri këngësh të kënduar në Dhjetor 1990 në programin e vitit të ri në TVSH.

erv200
113,480 views
5 years ago
Convert Video
3:22
E KAM SHTEPINE KE PUSI QE LAHET VETE - VELLEZERIT ZENA

E KAM SHTEPINE KE PUSI QE LAHET VETE - VELLEZERIT ZENA.

Muzika Popullore ♫♫♫
11,197 views
2 years ago
Convert Video
7:51
VELLEZERIT ZENA - 100 VJET MUZIKE

Nata 4 LIVE nga Teatri i RTVKLAN në KLANHD & TVKLAN. Një program nga Pandi Laco, Adi Hila dhe Bledar Laco Copyright ...

RTV KLAN
63,120 views
2 years ago
Convert Video
Loading...