Vallja e Pavarsis Ansambli i valleve -Shqiponjat e Halmstadit - By Meti

3 Vjetori i pavarsis së Kosovës në Halmstad të Suedis 2011 By MetiNë praninë e afro 600 të pranishmëve në sallë u paraqit GRUPI I ...

DMCA: Are you the owner of this convertable material and do you want to disable the conversion of your media on clip.dj? Then you can request a conversion block for this video.

Find similar videos to convert to "Vallja e Pavarsis Ansambli i valleve -Shqiponjat e Halmstadit - By Meti"

2:21
Ansambli i këngëve dhe valleve "Trepça" - Valle me motive nga Shala e Bajgorës

Valle autoktone solistike me motive nga Shala e Bajgorës.

highzer sh
923 views
2 years ago
Convert Video
1:48
"Lidhja e Prizrenit" në Lezhë, Ansambli sjell folkun dhe traditën kosovare

Muzikë dhe valle nëpër rruget e qytetit të Lezhës. Kjo ka qenë mënyra që ka zgjedhur të hyjë në këtë qytet ansambli "Lidhja e ...

Ora News Lajme
370 views
1 year ago
Convert Video
3:22
Valle 7 - vallja e rugoves

Valle - vallja e rugoves. O kur e pash oj nan Shqip Humor Qumili shaka sharki...

fade1527
52,366 views
4 years ago
Convert Video
2:52
vallja e shotes per dit te shkolles 15maj 2010 biqec

vallja e shotes per dit te shkolles 15maj 2010 biqec.

METI Shqip
2,272 views
5 years ago
Convert Video
0:47
Perparim Sahiti Vallja e Gjilanit

Restaurant PARAJSA-Gjilan.

Mitmerp
3,469 views
6 years ago
Convert Video
2:30
Ansambli Folklorik nga Gjakova Nr.14 Kënga Okto Bjeshk Tokës Nan

Ansambli Folklorik nga Gjakova Nr.14 Kënga Okto Bjeshk Tokës Nan.

Haxhi Kameraj
3,527 views
6 years ago
Convert Video
1:29
Rrugëtim simbolik drejt Vlorës - Vizion Plus - News - Lajme

Një rrugëtim i gjate dhe simbolik drejt qytetit te flamurit. Një grup burrash nga Gjilani, po përshkojnë ne këmbe rrugën nga Kosova ...

VizionPlusAlbania
12,389 views
2 years ago
Convert Video
5:38
Kshtjella iliro dardane Bardh i Madh Fushë Kosovë

Muzeu Historik Etnografik Vushtrri Bardh i Madh Fush Kosovë kshtjella ilire dardane fush kosov vushtrri mitrovic pejë prizren ...

Emin Ibishi
11,597 views
8 years ago
Convert Video
7:04
Fortifikata iliro dardane Pogragjë Gjilan

Muzeu Historik Etnografik Vushtrri Pogragje Prishtin Peje Gjakovë Gjilan Preshev Tetov Shkup Ferizaj Deqan Kline Istog ...

Emin Ibishi
13,811 views
7 years ago
Convert Video
Loading...