PWqVuNRinTk
Vallja e Pavarsis Ansambli i valleve -Shqiponjat e Halmstadit - By Meti

Download "Vallja e Pavarsis Ansambli i valleve -Shqiponjat e Halmstadit - By Meti" MP3 or MP4 for free

clip.dj - the fastest high quality YouTube to MP3 and MP4 converter in high definition

Description: 3 Vjetori i pavarsis së Kosovës në Halmstad të Suedis 2011 By MetiNë praninë e afro 600 të pranishmëve në sallë u paraqit GRUPI I VALLEVE SHQIPONJAT E HALMSTADIT nën udhëheqjen e Muhamet Sopit me një program të larmishëm artistik , vallen e rugovës , vallen e shpatave , vallen e tropojës si dhe vallen e pavarsisë të koreografit të madh shqipëtar Fehmi Shaqirit ku i mahnitën të pranishmit në sallë me paraqitje artistike nga djemtë dhe vajzat shumë të talentuar të grupit .(Të gjithë të lindur dhe të rritur në Suedi )Kamerman - A.Aadyli-aggeMontazha dhe prezentimi - M Sopi - Meti

Vallja e Pavarsis Ansambli i valleve -Shqiponjat e Halmstadit - By Meti - Download MP3 music or MP4 video:

Watch Video OnlineDownload MP3 Download Video

Are you the owner of this convertable material and do you want to disable the conversion of your media on clip.dj? Then you can request a conversion block for this video.

Similar videos which can be converted to MP3 music or MP4 videos
5:10
Free MP3 Download of vallja e pavarsise high quality MP4

shoqeria kulturore artistike "17shkurti baden" Austri

GENTAGIRL91
39,016 views
12 Oct 2009
Download MP3
5:03
VALLJA E PAVARËSISË

Ansambli ,, Lidhja e Prizrenit " Prizren

nartushi
6,377 views
18 Mar 2010
Download MP3
4:50
Vallja e Pavaresise ne Bad Oeynhausen 18.02.2011

Vallzimi nga : Adelina Berisha , Besarta Hasanaj , Gentiana Cakolli , Mergita Xhemajli , Celina Avdija, Vjolla Arifi , Besjana Hasanaj dhe Kaltrina Durmishi Per nder te pavarsis se Kosoves ( 3.Vjetori ) nga Klubi Rinia Löhne , koncerti - Viola & Smail Puraj - Data : 18.02.2011 Me Sint : Labi

KlubiRiniaLoehne
9,368 views
22 Feb 2011
Download MP3
6:46
Nexh ibishi-Noti valle 2 mp4.MP4 Halmstad 2010 manifestimi i dy vjetorit pavarsis 17 shkurt Halmstad

valle per pavarsin e kosoves 2 vjetori i pamvarsis manifestimi ne Halmstad te suedis 17 shkurt 2010

nexhmedini
2,185 views
08 Mar 2010
Download MP3
5:15
Vallje e Pavarësisë - Grupi Gjergj Kastrioti

Grupi Gjergj Kastrioti - (Kisha Shen Palit - Michigan, USA) Performing at the: 18th Annual Albanian Festival - Lehman College ,Bronx ,New York Koreografia: Joli Paparisto 11.9.2008

vl0ra87
11,753 views
12 Nov 2008
Download MP3
6:07
GEZUAR PAVARSIA - VALLJA E HAMEZ JASHARIT

*****TE PERULEMI PARA FAMILJES SE SHABAN JASHARIT*****

BashkimMirusha
111,494 views
17 Feb 2010
Download MP3
6:47
Vallja e pavarësisë - Shoqata ILIRIA

Shoqata Iliria nga Izola, beri hapjen e mega koncertit ne Ljubljan me 02.02.2011 qe u mbajt me rastin e 99 vjetorit te pavarsis se Shqiperise. Me programin qe u paraqit Vallja e pavarsise qe e pregaditi z. Mexhid Hoxha i knaqi te pranishmit.

Kd Iliria
600 views
08 Dec 2011
Download MP3
5:03
Free MP3 Download of Vallja e Pavaresise nga Ilir Shaqiri high quality MP4

Valle luajtur nga Grupi i femijve ne kuader te- Ansamblit Shqiponja , per festen e 3 vjetorit te Pavaresise se Kosoves Organizuar nga Shqiponja eV me 19.02.2011 ne Tiefenbach-Crailsheim ,Gjermani.

vavka96
1,939 views
20 Feb 2011
Download MP3
6:36
Valle Pavarsis

grupi vallzimtar e gjergj kastriotit

Pejane85
11,231 views
17 Jul 2008
Download MP3
13:04
6,MBREMJA E PAVARSIS SE SHQIPERISE 2010 NE MELBOURNE , Nail Nikaj

MBREMJA E PAVARSIS NE MELBOURNE [HQ] MBREMJA E PAVARSIS SE SHQIPERISE 2010 NE MELBOURNE ORKESTRA E KOMUNITETIT ILIRIDA NE KRYE ME NAIL NIKAJ, BAHRI BOJKU,SKENDER BOJKU,IDRIZ HALILI,ME KLARINET I BASHKANGJITET MBREMJES BEKIMI

MrLipoja
1,871 views
16 Jan 2011
Download MP3
5:08
Dita e pavarsis ne komunen e Sharrit(Dragashit)

Festimet ne komune e Sharrit

studioburimi
7,506 views
10 Mar 2008
Download MP3
3:54
Afrim Muqiqi & Mergim Mjeku Vallja e Rugoves Pavarsia 2012 Berlin

Afrim Muqiqi & Mergim Mjeku Vallja e Rugoves Pavarsia 2012 Berlin

albaplaya01
4,645 views
20 Feb 2012
Download MP3
5:17
Shoqeria Kulturore Artsitike JAHI HASANI - Vallja e pavarsise 28 nentor Gostivar

Valle me motive patriotike kushtuar dites se pavarsise seS hqiperise dhe shtetit te ri te Kosoves, e pregatitur nga koreografet Prof. Vildan Saliu dhe Dr.Valdet Iseini per grupin artistik te valleve Jahi Hasani nga fshati Çegran i Gostivarit me solist Merlind Ramadani dhe Salije Beqiri. Ju lutemi jepni mendimin tuaj per kete valle.. Faleminderit...

TheMerlindRamadani
1,614 views
04 Dec 2011
Download MP3
4:32
Pavarsia 2011 Vallja e Vajzav nga Bonni

mcalbo1993
2,236 views
20 Feb 2011
Download MP3
Vallja e Pavarsis

  Hey guys! clip.dj is an easy online tool to convert videos from YouTube, Dailymotion and Vimeo to high quality MP3 music or MP4 video files. Important: You must agree to our terms of service before using this web application! Have fun! ;)

  How it works: Go to YouTube and find a video you want to download, copy its URL (like http://www.youtube.com/watch?v=MkviQTo67FM) into the text field at the top of this page and press "Go".


  clip.dj bookmarklet: clip.dj

  Drag the bookmarklet above to your browser toolbar, so you can download your MP3s and MP4s fast and comfortly by pressing on this bookmarklet whenever you're browsing YouTube.

  Another awesome shortcut: whenever you're on YouTube just enter the two letters "xd" before the video URL and press enter: http://www.youtube.com/watch?v=MkviQTo67FM => http://www.xdyoutube.com/watch?v=MkviQTo67FM ;)

  Loading...