Valle Devollice.

Valleja devollice,quhet ndryshe Valleja e Burrave.Kjo video (valle) eshte e ansamblit te shqiperise.Kjo valle kercehet nga artistet e mirenj...

DMCA: Are you the owner of this convertable material and do you want to disable the conversion of your media on clip.dj? Then you can request a conversion block for this video.

Find similar videos to convert to "Valle Devollice."

4:02
Devollice...by Adi...

Adi Zypce
295,926 views
4 years ago
Convert Video
4:24
Valle Devollice - ORIGJINALE

Pogradeci Folk
7,550 views
1 year ago
Convert Video
3:07
Valle Devollice ne Bitincke

Kjo eshte Vallja Devollice, nga me burreroret, dhe me te bukurat valle te jugut Shqipetar dhe Ballkanit!  Shikojeni ate valle ne ...

Ermir Kambo
16,755 views
3 years ago
Convert Video
1:36
Valle Devollice Gjirokaster 1978

Valle Devollice Gjirokaster 1978.

DevolliNet
22,168 views
2 years ago
Convert Video
3:33
Vallja Devollice e Fëmijve. Bilisht

ANSAMBLI I FEMIJVE I SHOQATES '' DEVOLLI '' BILISHT KOREOGRAF : AGRON KORDALLI CEL : 069 22 94 650 Bilisht ...

Blendi Shurdho
45,367 views
3 years ago
Convert Video
2:11
3:03
valle devollice

olsi hajdini
346 views
5 months ago
Convert Video
5:56
Valle Devollice

Valle Kolonjare Devollice Korcare Prespare Permetare.

BL00DYALB0
35,245 views
6 years ago
Convert Video
1:03
Valle Devollice

Vallja devollice.

Iridi Kulla
1,367 views
2 years ago
Convert Video
2:54
Valle Devollice 10.5.2013 Aleks Xhelili

Εδώ είμαστε στην Λάρισα, στην ψησταριά του "Νταλάκα" & ακούμε το "Valle Devollice" καταπληκτικό σκοπό απο την Κορυτσά...

toelato
7,723 views
2 years ago
Convert Video
4:02
Valle Devollice

drini blushi
28 views
2 months ago
Convert Video
3:07
Valle Devollice Kercyer ne Amerik

Ka qene ne kompteticjon ne Chicago Grupi i Qendra Ballkanit.

rexhinaldo nazarko
1,462 views
1 year ago
Convert Video
3:49
Devolliçe ( ORIGJINALE )

Valle e kërcyer nga grupi i Bilishtit. Tirane-1995 Valltarët: Sokol Çeka, Kujtim Gora, Arben Shehu, Festim Shpuza, Kujtim Meka, ...

Devolliçja e Trëndafilave
12,276 views
1 year ago
Convert Video
2:56
Vallja Devollice

Korce te Mesonjetorja .

Olger1978
1,391 views
1 year ago
Convert Video
3:39
Valle Devollice

Australian Albanian Folkore Group.

Monica Cane
234 views
2 years ago
Convert Video
3:51
Vallja Devollice e femijeve Bilisht

revi zaimi
344 views
7 months ago
Convert Video
2:37
Valle Devollice LIVE 2013

Valle Devollice Live Nga Adrijan dhe Enver Valle nga JUGU.

Enver Klarinet
342 views
1 year ago
Convert Video
0:37
Valle devollice

Edrion Kermezi
60 views
1 year ago
Convert Video
4:51
Valle Devollice TOSKE PRESPA OHRID STRUGA

KONTAKT: 973-814-1516 VALLE TOSKE DEVOLLICE ENVER KLARINET prespare jugu valle ALBANIAN.

Enver Klarinet
1,492 views
1 year ago
Convert Video
Loading...