Revolt Klan ft. Eli Fara - Akoma - Free MP3 & Video Download

Click on the "Convert & Download Video + MP3" button to start the video conversion. After the video conversion is finished, you can download the converted video in the formats MP4 or 3GP (for mobile phones) or you can download the converted audio as a MP3 music file. This online service is completely for free.

Description on YouTube:

Music & arrangement : Enis Mullaj Lyrics Florian Zyka (Roni) & Febi Shkurti (Revolt Klan) Video:MAX Production Site: http://www.revoltmusic.al Facebook: https://www.facebook.com/revoltofficial Instagram: http://instagram.com/revoltklan_official Copyright (C) 2017 RevoltMusic. Eli: Një gotë vere... ..mbi tavolinë Nuk mund ta dehi... sot vetmine Heshtja mund ketë shpirtin tim melodi....plot trishtim Bruno Dit pa jete, nete pa agim Me thon se ti , vec ti, je shpirti im Syte e tu kerkoj , Ne cdo rruge ku shkoj Emrin tend mendoj Dhe se di a te mungoj Refren Akoma.. ty te ndjej akoma Brenda meje esht aroma ....e trupit tend Tregoma... A duhet te besoj akoma Se Bota do te jete e jona.. Përsëri e Jona Febi: më mungon akoma sikur Aroma një gotë verë sillet rreth meje dhoma pranë stë ndjej I feel i am like in coma pa ty bënë ftohtë si dimri në oklahoma Nuk të kam dhe duket si lojë vështirë ta pranosh se cdo gjë mes nesh mbaroi jo Akoma zemër ndjej Akoma Një gotë tjetër dhe kujtimet ti harroj vështirë ta mendosh se cdo gjë tani mbaroi jo akoma zemër ndjej akoma

DMCA: Are you the owner of this convertable material and do you want to disable the conversion of your media on clip.dj? Then you can request a conversion block for this video.

Convert and download similar videos like "Revolt Klan ft. Eli Fara - Akoma" to 3GP, MP4 or MP3 for free

3:11
Poni ft Altin Sulku - Kacurrela ( Official Video ) - Free MP3 & Video Download

https://www.instagram.com/poni_officiel/ http://instagram.com/altin_sulku Music: IRKENC HYKA Lyrics: PETRO XHORI Mixed by: JOJO UNIX PRODUCTIOn M.U.A: LOREL Styling: NIK...

STVPLAY
8,376,057 hits
Convert & Download Video + MP3
3:45
Gena - Ma dhe dashnine (Official Video HD) - Free MP3 & Video Download

Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip Deezer: http://www.deezer.com/album/15661856 Spotify: https://open.spotify.com/track/3fDlt0... iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/ma-... Lyrics: Ma dhe ma dhe dashnin ma dhe.. ma dhe ma dhe dashnin ma dhe.. Zemer ku je, zemer ku je... Te dua..jo kurr sme the... Sa i pa fat ne dashuri... Zemer ku mbetem une dhe ti... Sa do te doja,do te doja ty kte nate... Pa ty e di jo sndihem mire... Se ti je gjysma e shpirtit tim... Per ty dhe jeten une e fal .. vec per nje fjale... Refreni Ma dhe ma dhe dashnin ma dhe.. ma dhe ma dhe dashnin ma dhe.. Zemer ku je, zemer ku je... Te dua..jo kurr sme the... Nje zemer une, nje zemer ti... Tani vec puthjet kan kujtim.. Valla mendo dhe ti per mua kete nate.. Do mbesin vec fotografite... Aroma jote ne trupin tim... Vec ti ta dish se sa te dua, o dashuri... Refreni Ma dhe ma dhe dashnin ma dhe.. ma dhe ma dhe dashnin ma dhe.. Zemer ku je, zemer ku je... Te dua..jo kurr sme the... Ma dhe ma dhe dashnin ma dhe.. ma dhe ma dhe dashnin ma dhe.. Zemer ku je, zemer ku je... Te dua..jo kurr sme the... Ma dhe ma dhe dashnin ma dhe.. ma dhe ma dhe dashnin ma dhe.. Zemer ku je, zemer ku je... Te dua..jo kurr sme the...

ArkivaShqip
2,161,277 hits
Convert & Download Video + MP3
3:47
ELI FARA - Me Mua Mos - Free MP3 & Video Download

Kompozoi-Orkestroi : Adrian Hila Solo Violin : Marvin Qerimaj Video Max Production Teksti : Rozana Radi Copyright : Eli Fara

EliFaraOfficial
1,523,862 hits
Convert & Download Video + MP3
3:39
4:27
ELI FARA & KASTRIOT TUSHA - NGA DASHURIA ( Official Video ) - Free MP3 & Video Download

MUZIKA; ELI FARA & KASTRIOT TUSHA VIDEO; MAX PRODUCTION Producer: ELI FARA & KASTRIOT TUSHA

EliFaraOfficial
2,211,838 hits
Convert & Download Video + MP3
3:35
Revolt Klan ft. Marjola Kacani - Jemi ,s'jemi - Free MP3 & Video Download

Music &arrangement :Enis Mullaj Lyrics Rozana Radi & Febi(Revolt Klan) Video:MAX Production Violin:Kristian Gusho M.U.A:Elona Balaj Site: http://www.revoltmusic.al Facebo...

Revolt Klan
5,098,677 hits
Convert & Download Video + MP3
3:36
Shkurte Gashi ft. Flori Mumajesi - Tu Luta - Free MP3 & Video Download

Shkurte Gashi ft. Flori Mumajesi - Tu Luta http://smarturl.it/AlbumiShkurtaFlori Music: Flori Mumajesi Lyrics: Flori Mumajesi Produced by: Threedots Production All Righ...

Shkurte Gashi (Official)
16,675,427 hits
Convert & Download Video + MP3
3:18
Bes Kallaku & Ylli Baka - Gezuar Baftjar - Free MP3 & Video Download

AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital Muzika: Irkenc Hyka Teksti: Bes Kallaku Video: Eduart Grishaj © & ℗ Bes Kallaku & AVD Digital. All Rights Reserved.

Bes Kallaku
8,816,726 hits
Convert & Download Video + MP3
3:48
Elgit Doda ft. Alar Band - Ajo Iku - Free MP3 & Video Download

Video by: Pro Video Producer - Elgit Doda Facebook https://www.facebook.com/pg/DodaElgit https://www.facebook.com/AlarBandOffi... Instagram https://www.instagram.com/el...

Elgit Doda Official
2,280,072 hits
Convert & Download Video + MP3
3:27
Sabiani & Marseli - Do vdisja per ty (Official Video HD) - Free MP3 & Video Download

Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip

ArkivaShqip
4,157,152 hits
Convert & Download Video + MP3
2:48
ELI FARA - XHAN ( Official Video ) - Free MP3 & Video Download

Music: Adi Hila Lyrics: Adi Hila Arrangement: Adi Hila Promovim i Kenges ne "Maratona Kenges 2016" ne TV Klan

EliFaraOfficial
326,872 hits
Convert & Download Video + MP3
3:20
Samanta ft. 2Ton - Bashk' (Official Video 4K) - Free MP3 & Video Download

Deezer: http://www.deezer.com/album/15598978 Spotify: https://open.spotify.com/album/4k8z58... iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/bas... Music: Alandy Lyrics: 2To...

MaxProductionAL
10,976,316 hits
Convert & Download Video + MP3
3:28
XHENSILA ft ENDRI PRIFTI - VESPA - Free MP3 & Video Download

AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital Music: Elgit Doda Lyrics: Endrit Mumajesi Video by: Pro Video Falenderime per DIGITALB Komplek - Kalaja Kavaje © 2015 Xhens...

Xhensila Myrtezaj
6,418,130 hits
Convert & Download Video + MP3
3:25
4:35
Eli Fara - Vetem Sonte - Free MP3 & Video Download

Copyright under : Eli Fara

EliFaraOfficial
830,662 hits
Convert & Download Video + MP3
5:56
ELI FARA - Kolazh, 100 VJET MUZIKE - Free MP3 & Video Download

Nata 10 LIVE nga Teatri i RTVKLAN në KLANHD & TVKLAN. Një program nga Pandi Laco, Adi Hila dhe Bledar Laco Copyright TVKLAN

RTV KLAN
1,151,115 hits
Convert & Download Video + MP3
Back to Results

    clip.dj is an easy online tool to convert videos from YouTube videos to MP3 music or MP4 video files. Important: You must agree to our terms of service before using this web application.

    How it works: Go to YouTube and find a video you want to download, copy its URL (something like http://www.youtube.com/watch?v=MkviQTo67FM) into the text field at the top of this page or enter some keywords for what you're looking for and press "Search".


    clip.dj bookmarklet: clip.dj

    Drag the bookmarklet above to your browser toolbar, so you can download your MP3s and MP4s fast and comfortly by pressing on this bookmarklet whenever you're browsing YouTube.

    Loading...