O ju djemë që çatë detin

Teksti: Zaho Balili Kendon: Vitori Balili Zaho Balili u lind në tetor të vitit 1951 ne Rexhin të Kurveleshit. Shkollën tetëvjeçare dhe të ...

DMCA: Are you the owner of this convertable material and do you want to disable the conversion of your media on clip.dj? Then you can request a conversion block for this video.

Find similar videos to convert to "O ju djemë që çatë detin"

4:12
O ju djemte qe çate detin - Kenge Labe

Bosi Dukatas
745 views
1 year ago
Convert Video
3:43
Aurela Gace - Kenge Labe

Kenge Vaji Labe.

mikelspiro
332,179 views
7 years ago
Convert Video
4:08
tallavaja me e mire e te gjitha kohrave

https://www.facebook.com/paqejeshilee like faqes dhe subscribe :)

Everything About
1,314,762 views
2 years ago
Convert Video
Loading...