Noizy ft. Gold Ag - Ca i bonet Vetes (Beat by Kajmir) MIXTAPE - Free MP3 & Video Download

Click on the "Convert & Download Video + MP3" button to start the video conversion. After the video conversion is finished, you can download the converted video in the formats MP4 or 3GP (for mobile phones) or you can download the converted audio as a MP3 music file. This online service is completely for free.

Description on YouTube:

Instagram : https://www.instagram.com/ZiniZin ........... LYRICS: Noizy rap: Kur na vina mren e dini ca, get back, Edhe ca se jom I famshem, fuck dat, Ta thej fryren pussy bwai ta thej Gjymtyren, E Kom 1 9'ce brez - e boj detyren, Brraka brraka bira naper shpatlla, Thirre ambulancen dikujt ju qi dada, Grupi ma I kerkum jena nonstop n'sulm, Jena qe sa koh nkulm dhe asnjoni smun na lun, Tash a ka mundsi mem fal ti shko qije veten, Ti Bon gam gam po na krejt e dim t'verteten, Ta dhiva suksesin dhe krejt ata qe t'mshtesin, Ti je plak nket mes un jam I fresket, Zinjo suprizat ka un skan finito, Cdo tjeter kong tjeter flow I kill ya, Gold Ag family nga kosova, Double g army ta marri vesh tan bota, CHORUS: A ju kom thon qe nuk lujna lojna, krejt premtimet ca kam dhon i mbaj, na jena plumba ju jeni gzhojat, na shkojm perpara ju bini n'balt Gold AG rap: Venin kush e kall timin kush ja qet Aga e Noizy ktu e bojn e termet Ti e din se kush ktuhin e bon prush E ma mir se na jo nuk e bon kerkush Qitma cilin dush se per asnjo nuk em han So repi per juve more gangstera qoban Kuna pi shitni pidh none na pidh none jena vet Na dim me dhon grushta e nuk bojna muhabet Se ktu aga e dridh venin dihet kush e kall ntemel Ma tmir ska pas kurr as nuk ka e nuk del Ruje veten tone e ka une mos u flliq Se dyt jena ni kry juve sju pritojna hiq Mos u boni dhelpna se ikni si lepra Dine pidha tnones kini pun me kryevepra Dashni per teton e pluma per dushmon Un jom para teje garant pe sheh tjeter kon p....

DMCA: Are you the owner of this convertable material and do you want to disable the conversion of your media on clip.dj? Then you can request a conversion block for this video.

Convert and download similar videos like "Noizy ft. Gold Ag - Ca i bonet Vetes MIXTAPE" to 3GP, MP4 or MP3 for free (3)

4:01
Noizy ft. Gold Ag - Ca i bonet Vetes Choreography Andi Murra - Free MP3 & Video Download

My fb - https://www.facebook.com/andi.murra My insta - https://www.instagram.com/andi.murra/?hl=en Dance video- Quest Style ...

Andi Murra
217,074 hits
Convert & Download Video + MP3
0:30
Noizy ft Gold Ag Ca i bonet Vetes coming soon - Free MP3 & Video Download

coming soon...............Super Bum i radhes.... Florid Imeraj :istagram http://instagram.com/filmdrolf Andi Murra fb ...

Andi Murra
8,192 hits
Convert & Download Video + MP3
4:31
Gold AG ft Duda - Hajde - Free MP3 & Video Download

ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA Follow Gold AG: Facebook http://smarturl.it/GoldAG Instagram http://smarturl.it/GoldAGonIG Text: ...

GoldAG
3,985,470 hits
Convert & Download Video + MP3
Back to Results

    clip.dj is an easy online tool to convert videos from YouTube videos to MP3 music or MP4 video files. Important: You must agree to our terms of service before using this web application.

    How it works: Go to YouTube and find a video you want to download, copy its URL (something like http://www.youtube.com/watch?v=MkviQTo67FM) into the text field at the top of this page or enter some keywords for what you're looking for and press "Search".


    clip.dj bookmarklet: clip.dj

    Drag the bookmarklet above to your browser toolbar, so you can download your MP3s and MP4s fast and comfortly by pressing on this bookmarklet whenever you're browsing YouTube.

    Loading...