Kici Mertika. Kenge Popullore Myzeqare.

Kici Mertika eshte pjesemares ne 5 Festivale Kombetare. Zeri i tij i larte e kumbues eshte klasifikuar si 'Ze Koke'.Eshte ze i vecante dhe i...

DMCA: Are you the owner of this convertable material and do you want to disable the conversion of your media on clip.dj? Then you can request a conversion block for this video.

Find similar videos to convert
6:18
Greta Koci - Kolazh Jugu (Official Video)

Published on Tetor 26, 2013 Publishing : Company EniMusicnetwork & Greta Koci Orkestrimi : Gramoz Kozeli All Rights ...

EniMusicnetwork
150,733 views
1 year ago
Convert Video
Loading...