BzLCWjBYOx8
Kenga fituese e Festivalit te 46 te kenges ne RTSH

Download "Kenga fituese e Festivalit te 46 te kenges ne RTSH" MP3 or MP4 for free

clip.dj - the fastest high quality YouTube to MP3 and MP4 converter in high definition

Description: Olta Boka fituese e Fest 2007 ne RTSH.http://www.zeriyt.com/muzike.html

Kenga fituese e Festivalit te 46 te kenges ne RTSH - Download MP3 music or MP4 video:

Watch Video OnlineDownload MP3 Download Video

Are you the owner of this convertable material and do you want to disable the conversion of your media on clip.dj? Then you can request a conversion block for this video.

Similar videos which can be converted to MP3 music or MP4 videos
4:24
SHPALLJA FITUESIT TE FESTIVALIT 51 NE NATEN E TRETE

ENKEL DEMI DHE FLORIANA GARO SHPALLIN BLEDAR SEJKO DHE ADRIAN LULGJURAJ SI FITUESIT E FESTIVALIT 51 NE NATEN E TRETE.

RTSHALBANIA
6,588 views
27 Dec 2012
Download MP3
2:28
Danimarka - fituese e Eurovizionit 2013

Danimarka është fituese e Festivalit Evropian të Këngës, 2013. Në finalen e mbrëmshme, 20-vjeçarja, Emilie de Forest ka mundur 25 finalistët e tjerë në Malmo...

alsatmtv
1,516 views
19 May 2013
Download MP3
11:41
Festivali i Kenges 51 - Nata Finale

Nata Finale e Festivalit 51 te Kenges ne RTSH.

rtshFestival
8,412 views
23 Dec 2012
Download MP3
4:00
Free MP3 Download of Kenga fituese e festivalit te 50 ne RTVSH,Rona Nishliu high quality MP4

Kenga fituese e festivalit te 50 ne RTVSH,Rona Nishliu.

Linda Geca
11,986 views
30 Dec 2011
Download MP3
1:44
ELL DHE NIKI NE FESTIVALIN 51 TE KENGES NE NATEN E TRETE (PREZANTIMI)

"ENKEL" DEMI DHE FLORIANA GARO ELL DHE NIKI FITUESIT E EUROSONG 2011 NE FESTIVALIN 51 TE KENGES NE NATEN E TRETE (PREZANTIMI)

RTSHALBANIA
202 views
27 Dec 2012
Download MP3
11:16
CMIMET DHE KENGA FITUESE E FESTIVALIT TE PARE TE KENGES POPULLORE NE GREQI-LUIS BUNAJ

FESTIVALI I PARE I KENGES POPULLORE QYTETARE SHQIPTARE NE ATHINE.NE REALIZIMIN E FESTIVALIT DHANE NDIHMEN E TYRE AMBASADA E SHQIPERISE NE ATHINE-UNESKO-BASHK...

VASIL TEREZIU
577 views
01 May 2013
Download MP3
5:17
Frederik Ndoci, Manjola Nallbani & Julia Ndoci - Toka E Diellit

Kënga fituese e Festivalit Të 28-të Të Këngës Në RTSH, në vitin 1989 Frederik Ndoci, Manjola Nallbani & Julia Ndoci - Toka E Diellit Kompozitori: Aleksander ...

albstralian
109,586 views
19 Jan 2009
Download MP3
7:05
PERSHENDETJA JULIANA PASHES DHE FITUESJA SHORTIT NATES SE PARE NE FESTIVALIN 51

"PERSHENDETJA" JULIANA PASHES DHE FITUESJA SHORTIT NATES SE PARE NE FESTIVALIN 51 Numri i pare nuk del fituesi Numrin e dyte e fiton nje zonjushe.

RTSHALBANIA
2,281 views
22 Dec 2012
Download MP3
3:15
Free MP3 Download of Parashqevi Simaku - Në Moshën E Rinisë high quality MP4

Kënga fituese e Festivalit Të 24-të Të Këngës Në RTSH, në vitin 1985 Parashqevi Simaku - Në Moshën E Rinisë Kompozitori: Vladimir Kotani Teksti: Arben Duka.

albstralian
164,126 views
11 Apr 2010
Download MP3
3:28
Free MP3 Download of Vace Zela - ''Rrjedh ne Kenge e Ligjerime'' high quality MP4

"Rrjedh në këngë e ligjërime" - Nga Artistja e Popullit Vaçe Zela, kenduar ne Festivalin e 20-te te Kenges ne RTSH, ne vitin 1980. "Zëri i Artë i Shqipërisë"...

Fatmir Mehmeti
29,282 views
02 Sep 2011
Download MP3
3:30
Free MP3 Download of Mishela Rapo-pse u merzit mami high quality MP4

Kenga fituese e festivalit te 50 mbarekombetar te femijeve shkoder. Muzika: Adrian Hila Teksti: Adrian Hila Orkestroi: Adrian Hila Kendoi: Mishela Rapo.

Gersi Mirashi
5,158 views
23 Jul 2012
Download MP3
3:09
Free MP3 Download of Irma Libohova & Eranda Libohova - Nuk E Harroj high quality MP4

Kënga fituese e Festivalit Të 26-të Të Këngës Në RTSH, në vitin 1987 Irma Libohova & Eranda Libohova - Nuk E Harroj Kompozitori: Agim Krajka Teksti: Arben Duka.

albstralian
211,682 views
11 Apr 2010
Download MP3
2:34
Free MP3 Download of EL Alijj ft. A.i.R - Club Flow high quality MP4

Txt : EL Alijj & A.i.R Music : Dj ToniK Mix&Rec : NushiMusic "Pjesa 3" "Pjesa 4" "Pjesa 5" "Pjesa 6 - Stupcat Lajmet" STUPCAT Unikkatil - A Nive feat. Klepto...

PlayMedia OnAir
4,089 views
14 Jan 2012
Download MP3
2:02:07
Free MP3 Download of Këngët e festivalit të 11 në RTSH (Ndalohet Kopjimi) high quality MP4

Të gjitha të drejtat i ruhen Autorit/ve. Lutje: Nëse këngët për një arsye apo tjetër nuk ju pëlqen, jeni të lutur të ruani kulturën ndër komente. Këto copa m...

Leonard Seiti
2,229 views
11 Nov 2012
Download MP3
Kenga fituese e Festivalit te

  Hey guys! clip.dj is an easy online tool to convert videos from YouTube, Dailymotion and Vimeo to high quality MP3 music or MP4 video files. Important: You must agree to our terms of service before using this web application! Have fun! ;)

  How it works: Go to YouTube and find a video you want to download, copy its URL (like http://www.youtube.com/watch?v=MkviQTo67FM) into the text field at the top of this page and press "Go".


  clip.dj bookmarklet: clip.dj

  Drag the bookmarklet above to your browser toolbar, so you can download your MP3s and MP4s fast and comfortly by pressing on this bookmarklet whenever you're browsing YouTube.

  Another awesome shortcut: whenever you're on YouTube just enter the two letters "xd" before the video URL and press enter: http://www.youtube.com/watch?v=MkviQTo67FM => http://www.xdyoutube.com/watch?v=MkviQTo67FM ;)

  Loading...