E_5pqY-ChrY
Kërkuam vargje për këngë - Grupi i të rinjve Gjirokastër

Download "Kërkuam vargje për këngë - Grupi i të rinjve Gjirokastër" MP3 or MP4 for free

clip.dj - the fastest high quality YouTube to MP3 and MP4 converter in high definition

Description: Kënduar në Pallatin e Kongreseve Tiranë 1986,me rastin e Kongresit të 9.Grupi i të rinjve Gjirokastër marës - Arian Shehukthyes - Mehmet Vishehedhës - Roland dhe Kastriot Çenko........Kërkuam vargje për këngë,gjen gjithnjë zëmra për nënë.gjith anet Gjirokastrite,nga një varg këngë na bënë.Nga një fjal e nga një lule,për gjith ju o delegatë.Nga vëndlindja e Enverit,në kongres sjellim dhuratë..Mburu moj tribun e kuqe,se mban 9-të male mbi supe,nga i pari tek i 9-ti,Enver Hoxha vet i nënti.Partia ajo nënë me lule,të thonë ulu por ti s`ule.ti je vetë në mes tribunës,ndaj të thon Parti e Punës.i gjith populli na thakur ikëm nga Palortoja,fol moj fol Parti e Punësse dhe unë kështu të doja.Një urim nga Gjirokastraaq sa ka qielli rre,të kjo sallë Partia mëmë,të bëhen mijëra kongrese...

Kërkuam vargje për këngë - Grupi i të rinjve Gjirokastër - Download MP3 music or MP4 video:

Watch Video OnlineDownload MP3 Download Video

Are you the owner of this convertable material and do you want to disable the conversion of your media on clip.dj? Then you can request a conversion block for this video.

Similar videos which can be converted to MP3 music or MP4 videos
6:16
Free MP3 Download of Djepi që rriti Enverin - Grupi i të rinjve Gjirokastër high quality MP4

Tiranë 16 Prill 1985 këngë labe kushtuar figurës së Enver Hoxhës. Grupi i të rinjve Gjirokastër, marës Arian Shehu kthyes Mehmet Vishe hedhës Roland dhe Kast...

sotolestele
4,120 views
18 Nov 2012
Download MP3
2:14
Free MP3 Download of Këngë Labe për Heroin e Popullit Shyqyri Alimerko - Grupi i Tragjasit high quality MP4

Shyqo gjarpëri me pika,i vetëm i nënëso. Nuk më haronet dita,i vetëm i nënëso. Për në çetë kur të nisa,i vetëm i nënëso. Bomb e armë ç`ti ormisa,i vetëm i në...

sotolestele
2,882 views
28 Nov 2012
Download MP3
14:06
4:15
Esat Ruka - Kenge per Isa Boletinin

Kjo eshte ndare nga videoja e mehershme postuar ketu!

albafolk2007
57,389 views
15 Feb 2008
Download MP3
6:24
Polifonika 2

Sta Ktismata.

aekara1977
2,741 views
26 Aug 2008
Download MP3
3:02
Jonuz Delaj - Gjeto Basho Muji

Jonuz Delaj - Gjeto Basho Muji.

Symbyllur
15,791 views
06 Sep 2008
Download MP3
2:56
Kenge per Hito Zace Golëmin

Hito Zaçe Golëmi, nje nga burrat e shquar te fshatit Golëm te Gjirokastres, patriot dhe atdhedashes.

cosworthal
4,831 views
16 Oct 2009
Download MP3
3:32
Vitori Leskaj & Grupi i Bolenës - Kënga Të Shton Jetën

Vitori Leskaj (Official Channel)

Vitori Leskaj
570 views
29 Nov 2012
Download MP3
2:14
Kenge Labe:PAPUNESIA,gr.ERA E BLIRIT(Prongji-Gjirokaster)

Kenge labe "Papunesia"kenduar nga grupi polifonik:ERA E BLIRIT(Prongji-Gjirokaster).Edhe pse varferia ekziston nga papunesia e madhe por shpirti kerkon jo ve...

kengelabe
12,596 views
30 May 2009
Download MP3
2:01
Free MP3 Download of Shkrep me zjarr porsi rrufeja -melodi- (Ndalohet Kopjimi) high quality MP4

Këngë Partizane e luajtur me bandë. Ansambli i TOB Të gjitha të drejtat i ruhen Autorit/ve. Lutje: Nëse kënga për një arsye apo tjetër nuk ju pëlqen, jeni të...

Leonard Seiti
2,975 views
05 Oct 2012
Download MP3
4:28
Ne na rriti Partia Keng per Enver Hoxhen

flamur hoxha
6,797 views
26 Aug 2012
Download MP3
3:32
Diana Ruci ne kengen polifonike:Se c` pash nje enderr

Kenge polifonike kenduar nga grupi polifonik i ngritur nga disa dashamires se trevave jugore ne Tirane ,soliste: Diana Ruci nga Gjirokastra.

kengelabe
18,229 views
01 Jun 2008
Download MP3
2:48
Free MP3 Download of GOLEMI - GJIROKASTRES Kenge Labe 1 high quality MP4

Pamje nga Golemi ne vitin 96 te shoqeruara ne sfond me nje kenge labe.

arber198
10,781 views
04 Apr 2010
Download MP3
2:12
Free MP3 Download of Kenge polifonike nga Grupi Velleheve ANDON POCI(Gjirokaster):"ANDON POCI PARTIZAN" high quality MP4

Grupi polifonik i velleheve te fshatit Andon Poci (Gjirokaster) ne nje kenge per partizanin Andon Poci,interpretuar ne nje aktivitet zonal te komunave te Jan...

kengelabe
27,952 views
08 Feb 2009
Download MP3
Kërkuam vargje për këngë -

  Hey guys! clip.dj is an easy online tool to convert videos from YouTube, Dailymotion and Vimeo to high quality MP3 music or MP4 video files. Important: You must agree to our terms of service before using this web application! Have fun! ;)

  How it works: Go to YouTube and find a video you want to download, copy its URL (like http://www.youtube.com/watch?v=MkviQTo67FM) into the text field at the top of this page and press "Go".


  clip.dj bookmarklet: clip.dj

  Drag the bookmarklet above to your browser toolbar, so you can download your MP3s and MP4s fast and comfortly by pressing on this bookmarklet whenever you're browsing YouTube.

  Another awesome shortcut: whenever you're on YouTube just enter the two letters "xd" before the video URL and press enter: http://www.youtube.com/watch?v=MkviQTo67FM => http://www.xdyoutube.com/watch?v=MkviQTo67FM ;)

  Loading...