IMAZHI YT - ANJEZA SHAHINI "FESTIVALI 42 RTSH" VITI 2003

IMAZHI YT - ANJEZA SHAHINI "FESTIVALI 42 RTSH" VITI 2003 Music: Edmond Zhulali Lyrics: Agim Doçi Kur vjen ne shpirt nje ...

DMCA: Are you the owner of this convertable material and do you want to disable the conversion of your media on clip.dj? Then you can request a conversion block for this video.

Find similar videos to convert to "IMAZHI YT - ANJEZA SHAHINI "FESTIVALI 42 RTSH" VITI 2003"

4:33
Anjeza Shahini - Imazhi yt [Festivali i Kenges 42 - Final]

Anjeza Shahini - Imazhi yt [Festivali i Kenges 42 - Final] December 2003 - Dhjetor 2003.

ESCAlbania
50,751 views
6 years ago
Convert Video
3:00
ANJEZA SHAHINI - Imazhi yt, 100 VJET MUZIKE

Nata e 11, LIVE nga Teatri i RTVKLAN në KLANHD & TVKLAN. Një program nga Pandi Laco, Adi Hila dhe Bledar Laco Copyright ...

RTV KLAN
25,764 views
2 years ago
Convert Video
3:12
Anjeza Shahini - The Image Of You (Albania) 2004 Eurovision Song Contest

Powered by: http://www.eurovision.tv Eurovision.tv goes back in time. We start in 2004. Anjeza Shahini represented Albania at the ...

Eurovision Song Contest
95,331 views
2 years ago
Convert Video
Loading...