Cobanet mbi gjenerale- Jehona Labe - Free MP3 & Video Download

Click on the "Convert & Download Video + MP3" button to start the video conversion. After the video conversion is finished, you can download the converted video in the formats MP4 or 3GP (for mobile phones) or you can download the converted audio as a MP3 music file. This online service is completely for free.

Description on YouTube:

Kenge labe qe pershkruan luften e laberise per te debuar pushtuesin Italiane ne 1920! E misheruar ne shume libra dhe filma si "Ultimatumi" nga Petro Marko,kjo lufte ishte e famshme per faktin se djemte e laberise ishin te keq armatosur dhe te paket ne numer por perseri e hodhen ne det pushtuesin

DMCA: Are you the owner of this convertable material and do you want to disable the conversion of your media on clip.dj? Then you can request a conversion block for this video.

Convert and download similar videos like "Cobanet mbi gjenerale- Jehona Labe" to 3GP, MP4 or MP3 for free (18)

4:06
Jehona Labe - Historia Flet Dhe Thote, çobanet Mbi Gjenerale - Free MP3 & Video Download

Kenge labe Historia flet the thote ç'ben dyfeqet me gjalme si ne Vlore edhe ne Kote çobanet mbi gjenerale ç'jane ata qe vijne ...

dukatasi
22,438 hits
Convert & Download Video + MP3
2:56
Jehona Labe - Miresevini - Free MP3 & Video Download

Kenge labe nga grupi polifonik "Jehona Labe"

irdaM jareZ
28,171 hits
Convert & Download Video + MP3
5:58
Jehona Labe - Ali Pasha - Free MP3 & Video Download

Kenge labe nga grupi polifonik "Jehona Labe"

irdaM jareZ
9,249 hits
Convert & Download Video + MP3
4:33
2:42
Jehona Labe - C'më ka marrë malli rëndë - Free MP3 & Video Download

Jehona Labe. Me falni nese kam bere ndonje gabim me interpretimin e tekstit.

tepelenacom
370,316 hits
Convert & Download Video + MP3
3:29
Këngë Labe. Vëllazërimi - Koburia Gjëmoj si Top - Free MP3 & Video Download

Grupi Polifonik Labë në Athinë Vëllazërimi - Koburia Gjëmoj si Top

Vëllazërimi Official
153,057 hits
Convert & Download Video + MP3
4:09
Ne Janine Ferman po Vjen- Djemte e Vlores - Free MP3 & Video Download

Grupi Djemte e Vlores ka nje repertor te pasur me kenge te rralla te polifonise labe.

gribajone
27,691 hits
Convert & Download Video + MP3
4:14
Shqipëtar kudo që jini - Grupi i Tërbaçit - Free MP3 & Video Download

Shqipërtar kudo që jini ane mbanë nëpër botë, ju pret nëna që ju lindi në gjirin e saj të ngrohtë. Mbi këta gurrë xhevahiri që janë vaditur me lotë, pret nëna të vij i biri ta puthë dhe diçka ti thotë. Juve u ndau mërgimi ikët dhe nuk erdhët dotë, neve na ndau mjerimi më të varfërit në Evropë. Këtu ku ja thotë bilbili ku buron ujët e ftohtë, ku pimë qumësht nga gjiri këtu do bëhemi tokë. Sot që tundet rruzullimi është dita vetëm sot, feja jonë është bashkimi ndryshe mbaruam si komb...

sotolestele
192,028 hits
Convert & Download Video + MP3
2:26
O syri me dore skalitur- "KAONET" Delvine - Free MP3 & Video Download

Kënduar në festivalin folklorik të Gjirokastrës. Maj, 2015. Grupi polifonik "KAONET" Delvine.

Laurent Duka
103,184 hits
Convert & Download Video + MP3
3:51
Kenge Labe. Piluri - "O ne te marrca moj manushaqe!" - Free MP3 & Video Download

An ancient tradition of labs(south albanian people)dating since the archaic times of the great civilization of Pelasgo-Illyrians. An beautiful iso-polyphonic love song,de...

labmali
250,707 hits
Convert & Download Video + MP3
2:58
Nga Beuni vjen një kartë - Grupi i Dukatit - Free MP3 & Video Download

marrës - Idajet Muko dhe Fatosh Lika kthyes - Syrja Brahimi hedhës - Idajet Muko Nga Beuni vjen një kartë dërgon komisioni i lartë. Kapedan Hodo Zeqiri, Astr...

sotolestele
94,498 hits
Convert & Download Video + MP3
3:49
jehona labe'' mjeri une i mjeri'' - Free MP3 & Video Download

Prodotto con CyberLink PowerDirector 9

TheMsBlushi
91,977 hits
Convert & Download Video + MP3
3:08
Këngë labe - Dil moj dil, të daltë rrënja - Grupi "Jehona labe" - Free MP3 & Video Download

Teksti i këngës: Dil moj dil, të daltë rrënja Hape penxherenë nga lëma Të dëgjosh si vete kënga Mos u trëmb, se nuk vij brënda Dhe në ardhça, s'bënet gjëm...

Bato876
57,317 hits
Convert & Download Video + MP3
3:49
KENGE LABE-GRUPI FLLAD LABERIE-JANINO TE RRAPI FALE - Free MP3 & Video Download

a song composed dy piro latifi,as performed by petrit hamzaj

vangjelako
101,607 hits
Convert & Download Video + MP3
7:11
Fllad Labërie ( Zërat më të bukur të këngës labe ) - Free MP3 & Video Download

Fan Noli Kadri Roshi Xhevat Avdalli ( Gr polifonik Gjirokaster ) Gr polifonik Himarë - Vlore: Gr polifonik Beun -Vlore : Gr polifonik Lapardha - Vlore : Vendim Zyka...

Besnik Kuta
68,038 hits
Convert & Download Video + MP3
Back to Results

    clip.dj is an easy online tool to convert videos from YouTube videos to MP3 music or MP4 video files. Important: You must agree to our terms of service before using this web application.

    How it works: Go to YouTube and find a video you want to download, copy its URL (something like http://www.youtube.com/watch?v=MkviQTo67FM) into the text field at the top of this page or enter some keywords for what you're looking for and press "Search".


    clip.dj bookmarklet: clip.dj

    Drag the bookmarklet above to your browser toolbar, so you can download your MP3s and MP4s fast and comfortly by pressing on this bookmarklet whenever you're browsing YouTube.

    Loading...